BAS Białystok

Szkoy

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:131. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:96. Error 9: Invalid character

W dniach 21-22.11.14 wKtrzynie zosta rozegrany III Regionalny Turniej Talentw SOS im. W.Gawowskiego. W rywalizacji uczestniczyy reprezentantki wojewdztw warmisko-mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego ilubelskiego.

Mecze rozgrywane byy wdwch kategoriach:

klasy Ii II gimnazjum

klasy III gimnazjum i Iliceum.

Kady z rocznikw rozgrywa jeden set, w przypadku remisu grano dodatkowego seta, w ktrym mona byo ?miesza? roczniki.

Wrd dziewczt powoanych do kadry wojewdztwa podlaskiego nie zabrako dziewczt reprezentujcych Biaostock Akademi Siatkwki, ktre ucz si w klasach sportowych w PG 18 oraz XVII LO w Biaymstoku (szkoy te s objte ministerialnym projektem Siatkarskich Orodkw Szkolnych)

Klasy I ? Dzedzej Emilia, Trusiewicz Anna, Szczesiul Gabriela, Jarmoc Weronika, Mikoajuk Gabriela ? wszystkie dziewczta ucz si w PG 18 w Biaymstoku ? trener kadry wojewdztwa Lucyna Dobrzyska

Klasy II ? Szymaska Aleksandra, Dec Aleksandra, Puciowska Angelika, Kouchowska Urszula ? wszystkie PG 18 w Biaymstoku ? trener kadry wojewdztwa Brunon Borek

Klasy III ? ebkowska Milena ? PG 18

Klasy I LO ? Goubowska Ksenia, Iber Julia, Kamierczak Agata, wierzbiska Anita, Bokuniewicz Aleksandra, Kotowicz Gabriela, Magdalena Pruszyska - trener kadry wojewdztwa Sebastian Grzegorek


Klasyfikacja kocowa Turnieju :

Klasy I i II gimnazjum

  1. wojewdztwo podlaskie
  2. wojewdztwo mazowieckie
  3. wojewdztwo warmisko ? mazurskie
  4. wojewdztwo lubelskie

Klasy III gimnazjum i I LO

  1. wojewdztwo lubelskie
  2. wojewdztwo podlaskie
  3. wojewdztwo mazowieckie
  4. wojewdztwo warmisko ? mazurskie

Wszystkie mecze obserwowali oprcz trenerw, koordynatorzy wojewdzcy oraz trener koordynator Regionu Wschd ? Pan Krzysztof Felczak. Po zakoczeniu turnieju na podstawie statystyk oraz obserwacji wasnych wybrali oni najlepsze oraz najbardziej perspektywiczne zawodniczki, ktre bd reprezentoway Region Wschd na Oglnopolskim Turnieju Talentw S.O.S.

Nominacje do kadry makroregionu otrzymay zawodniczki reprezentujce nasz klub :

Rocznik 2001 ? klasy I ? Dzedzej Emilia, Trusiewicz Anna, Jarmoc Weronika

Rocznik 2000 ? klasy II ? Szymaska Aleksandra, Puciowska Angelika

Rocznik 1999 ? klasy III ? Pruszyska Magdalena

Rocznik 1998 ? I LO ? Szczepaska Julita, Iber Julia

Oprcz nominacji dla dziewczt docenieni zostali take nasi trenerzy ? Sebastian Grzegorek oraz Brunon Borek, ktrzy poprowadz kadr Regionu Wschd , Sebastian Grzegorek ? kadra klas I LO , Brunon Borek ? kadra klas II gimnazjum.